Oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną na najwyższym poziomie oraz prowadzenie imprez, na których nie może zabraknąć dobrej muzyki
Nasze występy sprawdzają się podczas: wesel, imprez plenerowych, koncertów, festynów, balów studniówkowych, balów sylwestrowych, balów karnawałowych, imprez urodzinowych.

To także propozycja dla podkreślenia ważnych wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz wszelkich uroczystości oficjalnych i eventów firmowych.
Oferujemy przede wszystkim muzykę taneczną z lat 60, 70, 80, 90, muzykę współczesną, a także muzykę z nurtu PIOSENKI BIESIADNEJ czy DISCO POLO oraz standardy, których nie może zabraknąć na żadnej prestiżowej imprezie.

Jak wygląda nasze wesele?

Uroczystą ceremonię ślubu, łączy się z przyjęciem weselnym czyli doskonałą zabawą przy świetnej muzyce. Oprawa muzyczna ma ogromne znaczenie przy organizacji wesela i to, w dużej mierze, dzięki niej będzie ono udane, albo też nie. Niektórzy twierdzą, że od zespołu zależy nawet 80% sukcesu. Nasze wieloletnie doświadczenie to potwierdza. Dobry zespół potrafi dopasować się do gustów gości i sprawić, że będzie to niezapomniana noc. Repertuar i scenariusz imprezy zawsze dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań. Niezbędna jest więc elastyczność dlatego nie mamy sztywno ustalonych bloków muzycznych a nasz repertuar cechują standardy muzyki rozrywkowej oraz współczesne utwory.
Każdy kto uczestniczył w takiej imprezie wie, że ważny jest także sposób jej prowadzenia. Decydując się na nasze usługi nie musicie martwić się, że na waszej uroczystości pojawią się np. niesmaczne konkursy. Wszystko odbędzie się z gustem i dobrym smakiem. No i oczywiście, zostanie skonsultowane z parą młodą 😉
Każdy element wesela jest z Wami omawiany indywidualnie i to Wy decydujecie jak będzie wyglądał najważniejszy dzień w Waszym życiu !!!

Co jeszcze ?

Po pierwsze jeszcze raz podkreślamy, że gramy na żywo, więc będzie to uczta muzyczna. Po drugie, gramy to co chcecie, więc usiądziemy sobie, porozmawiamy i będziecie zadowoleni:) Po trzecie, gramy dużo i często, więc musicie wcześniej rezerwować termin, bo nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będzie długo wolny. Po czwarte, nie ma rzeczy nie możliwych, więc pytajcie, bo jesteśmy w stanie spełnić wiele różnych próśb 😉
Oczywiście nie wszystkie nasze zalety da się opisać. Na tej stronie możecie posłuchać i zobaczyć jak gramy. Możecie się oczywiście także z nami spotkać, porozmawiać i zapytać o co tylko chcecie. Po rozmowie na 100% skomponujemy specjalnie dla was idealny scenariusz wesela, który będzie odpowiadał waszym gustom oraz potrzebom gości. Dzwońcie więc lub piszcie. Cały czas jesteśmy do waszej dyspozycji.